About Us

Poskytujeme cenově výhodné a příjemné ubytování ve dvou známých sportovních střediscích v Jeseníkách, která nabízejí ideální podmínky všem zájemcům o letní a zimní turistiku, lyžování i cyklistiku.

Kouty nad Desnou
Moderní a rychle se rozvíjející areál v srdci Jeseníků. Apartmány jsou umístěny přímo naproti Ski areálu Kouty.

Každý apartmán má plně vybavenou kuchyňku a koupelnu se sprchovým koutem. V zimě je v lyžárně k dispozici velkokapacitní vysoušeč obuvi, v létě je hostům umožněno v rámci areálu mytí a údržba horských kol. Kapacita apartmánů je 2 – 6 osob. Součástí ubytování je bezplatné parkování na vlastním uzavřeném parkovišti. Ke každému apartmánu náleží jedno parkovací místo. Parkování dalšího vozidla je možné po dohodě se správcem dle aktuální situace.

Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu.

Součástí areálu je i altán s posezením pro 12 - 15 osob s možností grilování a sauna.

Červenohorské sedlo
Známé tradiční lyžařské a rekreační středisko s naprosto ojedinělou polohou přímo na hřebeni Jeseníků a výbornými sněhovými podmínkami. Jedinečné východisko pro běžecké a skialpové túry na obě strany Jesenického hřebene v zimě a pro pěší a cyklistické výpravy v létě.
Apartmány mají plně vybavenou kuchyňku, oddělené WC a koupelnu se sprchovým koutem. Kapacita apartmánů je 4 – 8 osob. Součástí ubytování je bezplatné parkování na vlastním parkovišti. Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu.