Volný čas

Nad rámec sportovního vyžití, které poskytují Jeseníky a blízké sportovní areály Vám v rámci našeho resortu nabízíme další sportovní i odpočinkové aktivity:
Zapůjčení elektrokol
Stolní tenis
Altán s posezením a možností grilování až pro 15 osob


Podívejte se kam všude do okolí lze vycestovat.

Zimní období

Skiareál Kouty

Vyzkoušejte novou modrou sjezdovku v délce 3050 m nebo dvě, více než 2 km dlouhé sjezdovky, největším lákadlem je moderní šestisedačková lanovka, první v České republice. Celková délka sjezdovek 11,5 km zaručuje areálu Kouty prvenství mezi moravskými lyžaskými středisky.

Červenohorské sedlo

Mapa Červenohorské sedlo Lyžařský areál Červenohorské sedlo je jedním z nejznámějších středisek na severní Moravě. Je známou křižovatkou jak zimních, tak i letních turistických cest. Od našeho resortu je vzdálený asi 7 km. Jeho nadmořská výška 1013 m dává předpoklad pro kvalitní lyžařskou sezónu od poloviny prosince do konce března.
Více informací

Ski areál Přemyslov

Byl vybudován v letech 2006 - 2007. Je položen v nadmořské výšce 760 - 960 m.n.m a je přístupný po silnici II. třídy z obcí Loučná nad Desnou a Velké Losiny. Od apartmánu je vzdálený 2 km. Součástí areálu jsou čtyři sjezdové tratě, parkoviště, restaurace, bufet, lyžařská škola, půjčovna a ski servis.

SKIPARK Filipovice

Návštěvníci zde mohou využít sedačkovou lanovku s rozjezdovým nástupním pásem, dvou lanových vlaků, tří sjezdovek střední obtížnosti s celkovou délkou 2 600m a přepravní kapacitou 2 700 os/hod. Výhodou je parkování zdarma. Skiareál je vzdálený 16 km od apartmánu.

Letní období

Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně

Přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně se v roce 2005 zařadila mezi 7 největších divů České republiky a patří mezi nejvýznamnější technické pamětihodnosti v české republice. Horní nádrž je dostupná šestisedačkovou lanovkou, případně se k ní lze dostat pěšky či na kole. Nově lze využít minibus, který tam jezdí kyvadlově.
Více informací

Termály Losiny

Po dlouhém a náročném dni plném sportovních aktivit si můžete jít odpočinout a uvolnit se v unikátním termálním parku ve Velkých Losinách. V nabídce najdete odborné masáže cvičení, sauny a bazény s termální vodou.
Více informací

Ruční papírna a muzeum ve Velkých Losinách

Jak se ručně vyrábí papír se dozvíte ve Velkých Losinách.
Více informací

Zámek Velké Losiny

Státní zámek Velké Losiny je proslulý především jeho čarodějnickými procesy v 17. století. V jeho komnatách byl z části natočen film Kladivo na čarodějnice, zachycující osudy lidí falešně nařčených ze spolku s ďáblem. Mimo jiné zde naleznete naučnou stezku zámeckým parkem.
Více informací

Sportovně rekreační areál Kociánov

Sportovní areál v centru obce Loučná nad Desnou nabízí rybník Kocián, minigolf, dětské hřiště a paintball. Na rybníku je možné za denní poplatek lovit ryby.
Více informací
Fotografie hřiště